ثبت گروه پرسش و پاسخ در سایت

به نام خدا و با سلام خدمت شما کاربران گرامی.

باتوجه به ازدیاد پیامهای شما در رابطه با معرفی گروه های پرسش و پاسخ در زمینه های مختلف ، تصمیم گرفتیم تا ازین پس ، گروه های پرسش و پاسخ در شبکه های اجتماعی و پیامرسانهای مختلف را معرفی کنیم. شماهم میتوانید اگر گروه پرسش و پاسخ در زمینه های مختلف را می شناسید ، معرفی کنید تا پس از بررسی ، در فهرست گروه های پرسش و پاسخ درج شود.

شرایط لازم جهت ثبت گروه پرسش و پاسخ در سایت :

1- حداقل 1000 عضو داشته باشد و یا بالای 200 عضو فعال داشته باشد .

2-گروه تابع قوانین جمهوری اسلامی باشد.

3- نظارت کافی روی کاربران و مطالب ارسالی توسط کاربران .

4- موضوع گروه شامل یکی از موارد زیر باشد :

کامپیوتر – موبایل – برنامه نویسی – طراحی سایت- وردپرس- سئو – دیجیتال مارکتینگ – حقوق و وکالت – خودرو – بازی و گیمینگ و … .

5- محوریت گروه باید پرسش و پاسخ باشد و هر موضوع دیگری ، قابل قبول نیست

قوانین ثبت گروه پرسش و پاسخ در سایت

 1. سایت پاسخجو ، فقط گروه ها و صفحات پرسش و پاسخ را معرفی نموده و به هیچ عنوان گروه های با موضوعات غیر از این ، در سایت ثبت نخواهد شد.
 2. کانال ها به هیج عنوان در سایت معرفی نخواهد شد ، ملاک ثبت رسانه در سایت پاسخجو ، تعاملی بودن آن است و از آنجا که کانال ها قابلیت تعاملی بودن را دارا نیستند ، از انتشار کانالها در سایت معذوریم.
 3. ما به هیچ عنوان در قبال استقبال کاربران از رسانه شما و همچنین پیوستن به آن ، مسولیتی نمی پذیریم.
 4. گروه ها ، بصورت ماهیانه و سه ماهه در سایت ثبت خواهند شد. امکان سفارش برای بازه های زمانی کمتر و یا بیشتر وجود ندارد.
 5. شما هر ماه یک بار میتوانید لینک و یا آیدی گروه و رسانه خود را عوض کنید ، برای دفعات بعدی 5 هزار تومان دریافت خواهد شد.
 6. در صورت عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی ، اخطار دریافت خواهید کرد و درصورت نادیده گرفتن اخطار ، گروه تان از سایت حذف خواهد شد.
 7. گروه های تلگرام در صورت اعلام کارگروه مصادیق مجرمانه ، حذف خواهد شد و رسانه دیگر صاحب گروه ،بصورت رایگان در مدت باقی مانده قابل ثبت می باشد.
 8. شما میتوانید بصورت رایگان و یا غیر رایگان ، گروه خودرا در کانال ، ثبت کنید. درصورت تمایل به ثبت رایگان ، می بایست پستی که در اختیار تان گذاشته میشود را در گروه خود درج و به مدت 48 ساعت پین نمایید ( در زمان های مختلف بررسی میشود ) ، پس از 48 ساعت ، گروه تان در فهرست درج خواهد شد و تا مدت زمان تعیین شده نباید پست از گروه تان حذف شود.
 9. اگهی های پولی ، دارای امتیازات بیشتری هستند . قرار گرفتن در بالاترین قسمت صفحه ، امکان تغییر ادرس و ایدی بیشتر ، تضمین بازدهی بالا ، عدم نیازبه درج پست تبلیغاتی ما در گروه ، ثبت گروه بلافاصله پس از پرداخت هزینه ،خلوت بودن جایگاه مربوط به اگهی های ویژه نسبت به اگهی های رایگان و … بخشی از مزایا و امتیازات اگهی های پولی و ویژه می باشد.
 10. درصورت تمایل با هزینه ای اندک گروه تان از طریق بخش سوالات سایت ، با برچسب فوری ، معرفی خواهد شد.( امکان ثبت نظر در این پست غیر فعال شده و فقط لینک گروه شما در پست مذکور قرار خواهد گرفت.)
 11. گروه های بالای10 هزار عضو ، بدون نیاز به پرداخت هزینه معرفی خواهند شد و فقط با درج پست ما به مدت 6 ساعت در گروه ، میتوانند ، نسبت به معرفی گروه خود اقدام نمایند.

توضیحات مربوط به ثبت سفارش

جهت سفارش این سرویس ، روی دکمه زیر کلیک کنید تا وارد صفحه تماس با ما شوید و سپس ، در فرم مربوطه درخواست خود را ارسال کنید ، توجه داشته باشید ، در قسمت انتخاب دپارتمان ، حتما واحد تبلیغات را انتخاب نمایید ، چرا که این امکان از طریق واحد تبلیغات سایت ، پیگیری و انجام میشود و در صورتیکه سایر گزینه ها را انتخاب کنید ، به درخواست شما ، رسیدگی نخواهد شد.

همچنین در قسمت موضوع ، عبارت ” ثبت گروه پرسش و پاسخ ” به همراه نوع تبلیغ ( پولی یا رایگان ) را بنویسید.