سانفرانسیسکو اولین موارد کروناویروس را اعلام کرد

به گزارش پاسخجو مقامات بهداشتی سانفرانسیسکو روز پنجشنبه دو مورد اول بیماری COVID-19 را در این شهر اعلام کردند و گفتند که آنها قادر به تعیین منبع عفونت ها نیستند.

دکتر گرانت کلفاکس ، مدیر بهداشت عمومی سانفرانسیسکو ، روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: اولین بیمار مردی دهه نودی است که دارای شرایط اساسی پزشکی است و در “شرایط جدی” قرار دارد. نفر دوم یک زن در دهه 40 است که در شرایط “نسبتا خوب” قرار دارد.

وی در بیانیه ای گفت: “ما در این مرحله نمی دانیم که چگونه آنها در معرض ویروس قرار گرفتند ، و این نشان می دهد که این بیماری در جامعه شیوع یافته است.” “ما انتظار داشتیم که این اتفاق بیفتد و درباره وضعیت قرار گرفتن در معرض این بیماران بیشتر تحقیق کنیم.”

کلفاکس گفت ، اگر چه مسئولان شهر و شهرستان از شناسایی اینکه کدام بیمارستان ها تشخیص داده شده اند ، در بیمارستان های جداگانه مراقبت می شوند. شهر مذکور که در نسخه ، هر دو بیمار در 4 مارس در آزمایشگاه وزارت بهداشت عمومی از نظر ویروس آزمایش شدند.

شهردار سان فرانسیسکو لندن سینه در بیانیه ای گفت: “ما منابع و کارمندان را افزایش داده ایم تا بتوانیم در برابر شیوع این ویروس در جامعه آماده شویم ، و همه تلاش خود را برای محافظت از سلامت عمومی انجام خواهیم داد.” به گفته وی ، Breed در 25 فوریه یک اورژانس محلی در سانفرانسیسکو اعلام کرد تا برای رسیدن به ویروس آماده شود و به منابع مالی محلی دسترسی پیدا کند.

 


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از درج هر گونه نظر تبلیغاتی ، توهین آمیز و نامرتبط خودداری کنید.