پیش بینی آینده تبلیغات اینترنتی در ایران

زمان مطالعه: 2 دقیقه

پیش بینی آینده تبلیغات اینترنتی در ایران

تصویر اینکه یک روزی در تبلیغات مجازی چه اتفاقی رخ دهد شاید پیش بینی سختی باشد . اما حدس و گمان های زیادی در زمینه زده می شود و نمی توانیم آن ها را نادیده بگیریم و دست روی دست بگذاریم . اما همانطور این روزها سخت تصویر سازی میکردیم و نمی دانستیم قرار است روزی رسد که تبلیغات بنری در کشورمان که در سطح اینترنت انجام می شود به این میزان مورد توجه مشاغل مختلف قرار گیرد . از نگاهی دیگر طراحی بنر ویژه مشاغل مختلف مانند امروز نبود و بسیار ساده از این روزها انجام می شد و تبلیغ دهندگان می توانستند از این قابلیت استفاده نمایند .

تبلیغات اینترنتی بسیار زیبا تر از گذشته در حال انجام است ، کیفیت تبلیغات به شدت افزایش یافته است ، این مساله تا جایی پیشرفته است که این روزها شاهد این هستیم که طراحی بنر ویژه مشاغل یکی از ابزار های جدید وب سایت گوگل شده و گوگل در حال تبلیغ این موضوع در بین مخاطبین خود است .

این روزها شاهد نسل جدیدی از هنر گرافیک هستیم ، هنر گرافیکی چیزی است که آن را نامحدود خوانده و میزان قابل توجهی گستردگی در ان وجود دارد که باعث می شود رشد و توسعه در آن تا میزان قابل توجهی وسیع و نامحدود عمل کند و تا سال های سال بتوان از این هنر در صنایع  مختلف استفاده نمود و بر کیفیت تبلیغات افزود .

در این میان نوع استفاده از این هنر بی همتا خود یک هنر می خواهد ، شما باید همواره متمایز از رقبای خود باشید و از روش های تکراری رقیب خود استفاده ننمایید تا با تمایزی که انجام می دهید همواره و بیش از پیش موفقیت های بزرگی کسب کنید و در تبلیغات بنری خود در سطح وب سایت های اینترنتی نتایج خوبی بدست آورید .  ما در afiş tasarım programları از برنامه های مختلفی برای طراحی یک بنر تبلیغاتی خوب استفاده میکنیم .

شاید برخی ها سوال باشد که اگر امروز پیشرفت کرده ایم در آینده چه اتفاقی در تبلیغات اینترنتی ما رخ می دهد ! ، ما نمی توانیم دقیق بگوییم چه می شود ، اما مطمئنا اتفاقات خوب تری در تبلیغات و حرفه ای تر شدن آگهی اینترنتی در کشور ما رخ می دهد ، مطمئنا تبلیغات دوبعدی جذاب تری را که بر پایه موشن گرافیک صورت میگیرد مشاهده خواهیم کرد که هر کدام دارای جایگاه خاص و منحصر به فردی از نظر جذابیت و کارایی در بین مخاطب است در سطح اینترنت شکل میگیرد .

یکی از بین نظیر ترین شکل های تبلیغات ، تبلیغات بنری می باشد که از طریق آن می توانید برند سازی کنید و هویت بصری خود را از طریق این لینک که سفارش طراحی لوگو می پردازد به سایر مخاطب بشناسانید .

در آینده تبلیغات پیش بینی می شود ، تبلیغات موشن گرافیک جای خود را به طراحی بنرهای گیف دهند .

سلب مسولیت : گروه تحریریه پاسخجو ، در نگارش این #رپورتاژ، دخیل نبوده و هیچگونه مسولیتی در قبال آن نمی پذیریم.

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از درج هر گونه نظر تبلیغاتی ، توهین آمیز و نامرتبط خودداری کنید.