آسان ترین راه کسب درآمد اینترنتی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

در سال های قبل ، کسب درآمد اینترنتی امکان پذیر نبود و یا اگر بود ، خیلی سخت می توانستیم از اینترنت درآمد داشته باشیم. روشهایی مثل سایت های کلیکی ، مشاهده تبلیغات ، زیرمجموعه گیری و … که برای کسب درآمد ، باید وقت زیادی صرف میشد و نهایتا پول اینترنت مون هم در نمیومد.

بنده به عنوان کسی که با سایت های درآمدزایی زیادی کار کردم ، تجربیات تلخی هم داشتم که تعداد زیادی از این سایت ها کلاه برداری میکردند و اینکه حداقل مبلغ قابل برداشت در این گونه سایت ها هم یا بالا بود و یا اگر هم پایین بود ، پروسه سخت و طولانی ای رو باید پشت سر می گذاشتید تا به پول تون برسید.

در ادامه قصد دارم تا یکی از استارت آپ هایی که می تونید از طریق اون به راحتی آب خوردن کسب درآمد کنید رو  در این پست از مجله آموزشی پاسخجو معرفی کنم. با من همراه باشید.

معرفی سایت جاب بای ( کسب درآمد از طریق انجام کار های جزئی )

بدون شک همه ما روزانه وقت زیادی را صرف وبگردی و گشت و گذار در شبکه های اجتماعی می کنیم در حالیکه می توانیم از فعالیت های مان در این فضا ، کسب درآمد کنیم.

برای مثال اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی ای است که در ایران از محبوبیت بالایی در ایران برخوردار است و بدون شک شما هم از آن استفاده می کنید و به دیدن فیلم و عکس ، فالو کردن دیگران ، گذاشتن لایک و کامنت زیر پست ها و … می پردازید.

با عضویت در جاب بای می توانید با انجام این کارها ، از کارفرمایانی که پروژه های مرتبط با اینستاگرام ثبت می کنند پول دریافت کنید.

برای کسب درآمد کافیست کار درخواست شده را انجام دهید و به سایت اثبات کنید ( گرفتن اسکرین شات و … ) . سپس توسط کارفرما بررسی می شود و درصورت صحت انجام کار ، مبلغ آن به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد.

علاوه بر این ، روش های دیگری از جمله نصب برنامه ، ثبت نام در سایت ، شرکت در نظر سنجی ،تبلیغات و … نیز در این سایت موجود است که با انجام هر یک از جاب های درخواست شده مبلغ تعیین شده به حساب کاربری تان افزوده می شود.

میزان درآمد و حداقل مبلغ قابل برداشت

در سایت جاب بای ، شما با انجام هر پروژه ( فالو ، لایک ، کامنت ، تبلیغ ، نصب برنامه و سایر روش های موجود ) مبلغی دریافت خواهید کرد و با رسیدن موجودی تان به 5 هزار تومان می توانید درخواست برداشت وجه دهید.

شما می توانید پروژه های دارای مبلغ بالاتر را در اولویت قرار دهید تا اینگونه سریع تر به حدنصاب برسید. برای این کار کافیست در بالای صفحه پروژه های سایت به آدرس پروژه های سایت جاب بای این کار را انجام دهید و پروژه ها را بر اساس مبلغ تعیین شده ، زمان درج و … فیلتر کنید.

امکانات ویژه کارفرمایان سایت کسب درآمد اینترنتی جاب بای

اگر هم قصد حضور به عنوان کارفرما و ایجاد پروژه در این سایت را دارید ، می توانیم بگویم امکانات خوبی برای شما در نظر گرفته شده است. شما می توانید برای سایت تان بازدید ، کامنت ، عضو جدید و کلیک بگیرید ، یا اگر توسعه دهنده اپلیکیشن هستید ، می توانید با استفاده از این سایت ، تعداد نصب برنامه تان را در مارکت مورد نظر تان افزایش دهید. یا می توانید برای شبکه های اجتماعی تان عضو جدید ، بازدید ، کامنت ، لایک و … سفارش دهید.

به طور کلی می توان گفت این سایت هم برای کاربران و هم کارفرمایان ، امکانات و خدمات خوبی ارائه می دهد . توصیه میکنیم شما هم امتحان کنید و نظر تان را درمورد این سایت ( به عنوان کارفرما و یا فریلنسر ) اعلام کنید.

 

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از درج هر گونه نظر تبلیغاتی ، توهین آمیز و نامرتبط خودداری کنید.