کدام زبان خارجی برای یادگیری بهتر است؟

زمان مطالعه: 3 دقیقه

۱-مقدمه

تعداد والدینی که بچه‌های نوزاد نوپا و پیش دبستانی را برای یادگیری زبان خارجی نام نویسی می کنند هرروزه رو به افزایش است . بر اساس گفتار متخصصان بچه‌های کوچک بصورت طبیعی زبان را فرا میگیرند . بچه‌ها دارای توانایی هستند که می توانند تلفظ را تقلید کنند و قواعد آن را به خودی خود یاد بگیرند. زبان فرانسه نیز یادگیری آسانی دارد و بهترین موسسات برای یادگیری زبان فرانسه در این مطلب معرفی شده اند!

وقتی می‌خواهید بهترین زبان را برای یادگیری فرزندتان انتخاب کنید ، تنوع زبان های در دسترس میتواند پروسه ی انتخاب شمارا پر استرس کند . در زیر اطلاعاتی را برای شما آورده ایم.

۲-معرفی بهترین زبان دوم برای یادگیری کودکان

قطعا اولین زبانی که بعد از فارسی باید به کودک یاد دهید، زبان انگلیسی هست. در این موضوع شکی نکنید زیرا زبان جهانی بوده و تمامی تحقیقات، سوالات، ارتباطات و … کودک و زمانی که بزرگ می شود فقط و فقط از طریق تسلط بر زبان انگلیسی قابل دسترس است. اولویت های بعدی به ترتیب  عبارتند از:

۱-زبان آلمانی

چرا زبان آلمانی؟ فرآیند اینکه بچه شما یاد بگیرد چگونه آلمانی صحبت کند این است که یکی از زبان های معروف اروپا می باشد . این زبان به صورت مادری در بلژیک ، استرالیا ، سوئیس و لوگزامبورگ صحبت می شود. مکان های مثل هلند ، مجارستان ، ایتالیا نیز تعداد بسیاری آلمانی زبان مثل لیتوانی ، جمهوری چک و روسیه در بین دیگر کشور های اروپای شرقی دارند . بیشتر این کشور ها در دانشگاه هایشان رشته های فیزیک، شیمی، پزشکی و دیگر علوم محض و کاربردی را دارند .یکی از چیز هایی که می توانند باعث شود بچه شما در یکی از این کشور ها بورسیه شود دانستن زبان اصلی این کشورهاست .

همچنین، تقاضای کاربرای آسیایی ها در بخش های ساخت ساز و بانکی کشور آلمان زیاد میباشد، که مستلزم دانستن زبان آلمانی میباشد. تفسیر و ترجمه ی متون آلمانی نیز بسیار درآمدزا میباشد. بهترین موسسات آموزش زبان آلمانی در این وبسایت به خوبی معرفی شده اند!

۲-زبان اسپانیایی

کدام زبان خارجی

چرا زبان اسپانیایی؟ این زبانی است که در ایالت متحده ، اروپا و آفریقای جنوبی صحبت می شود . این زبان همچنین در مناطق مستعمره ی قبلی اسپانیا در آفریقا و قبایل آن‌ها استفاده می شود . این زبان برای کسانی که به صورت انفرادی به مناطق خیلی دور و پهناور سفر میکنند بسیار ایده آل است . همچنین زبان اسپانیایی یک زبان رمان نویسی است و کلماتش را با دیگر زبان ها مثل فرانسه ، ایتالیا و پرتقال به اشتراک می گذارد. از همین رو یکی از بهترین زبان ها برای یادگیری می باشد . این کار را برای بچه‌های شما آسان می کند که بعد از زبان اسپانیایی زبان دیگری را یادبگیرند. البته ترکی استانبولی نیز زبان خوبی ست که در این مطلب بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی معرفی شده اند.

۳-زبان چینی

چرا زبان چینی؟ هیچ شکلی وجود ندارد که چینی ها از آن استفاده نکنند .یکی از بهترین زبان ها برای یادگیری می باشد . امروزه هرچیزی در چین تولید میشود.

چینی ها به قدری اثر کرده اند که یکی از بازیگران تاثیر گذار در دهکده جهانی شده اند . تعداد بسیار زیادی حرفه در چین وجود دارد که افراد علاقه مند می توانند در آن ها کار کنند . همچنین چینی ها جمعیت بسیار زیادی از جهان را تشکیل می دهند.

سلب مسئولیت : گروه تحریریه پاسخجو ، دخالتی در نوشتن این رپورتاژ نداشته و مسولیتی در مورد این مقاله تبلیغاتی نمی پذیرد.

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از درج هر گونه نظر تبلیغاتی ، توهین آمیز و نامرتبط خودداری کنید.